Kde najít nejrůznější knihy za dobrou cenu?

Čtete ještě? Nebo už na to nemáte čas? Knížky mi připadají jako skvělý dárek k Vánocům nebo narozeninám. I když na ně také poslední dobou nemám příliš čas. Pro někoho mají hluboký význam a já jsem vždy potěšena, když mi někdo řekne, že pravidelně čte.

Znám několik obchodů nebo e-shopů, kde se vyplatí výtisky nakupovat, tak se na ně pojďme podívat.
osvětlení knihovny

Databáze knih

Je bazar na internetu, kde každý může prodávat a nakupovat knihy. Můžete zde najít opravdu cenné kousky, které byste jen tak nesehnali. Lidé píší recenze na různé výtisky, takže když se jednoduše může stát, že najdete nový, který si budete chtít přečíst. Prodej je velmi snadný. Přihlásíte se na svůj účet, zadáte svůj výtisk, uvedete, v jakém je stavu, zadáte cenu a můžete čekat, než se ozve kupec.

Kanzelsberger

Každé město má své knihkupectví. V Kroměříži mají právě Kanzelsberger, kde jsou nádherné díla. Ráda si kupuji výtisky v anglickém jazyce. Nabízí i dětské hry, kuchařky, diáře a krásné dárkové předměty.  Vlastní i e-shop, kde mají i lepší ceny než v kamenném obchodě. Ale také i více druhů, takže neváhejte a mrkněte se.
osvětlení knihovny

Knihy Dobrovský

Určitě tuto prodejnu i e-shop znáte. Nachází se v každém větším městě. Já zde vždy koupím všechno, co potřebuji. Ať je to sci-fi, poezie, ezoterika, psychologie, statistika, cokoliv. Také nabízí dárkové předměty, křížovky, společenské hry, atlasy, papírnictví a podobně.

Antikvariáty

Další skvělý tip na nákup různých knížek, hlavně těch starších. Můžete je zakoupit velmi levně. Může Vás až překvapit, co všechno můžete v antikvariátech najít.

Myslím, že je velmi důležité číst hlavně dětem, aby se rozvíjely v co nejvíce směrech. Především v komunikaci, slovní zásobě, výslovnosti a také představivosti. Kde nakupujete knížky Vy a čtete je ještě vůbec nebo si na ně nenajdete čas ani náladu?

5/5 - (1 vote)