Jak nakupovat bez výčitek?

Nakupování je věcí příjemnou i nepříjemnou. Věcí záživnou a vyčerpávající. Nakupování je součástí našich životů a měli bychom se naučit eliminovat ze šatníku špatné kousky. Zkuste to takhle!
bruneta v obchodě 
1.      Poznejte sám/sama sebe. Co se vám skutečně líbí? V čem se cítíte dobře? Jaká barva vám je příjemná? Nebojíte se výstřihů ani krátkých sukní?
2.      Inspirujte se. Prolistujte si módní časopisy, pinterest nebo google. Zadejte si cokoliv, co chcete vidět. Uložte si, co se vám líbí. Nalezli jste něco, po čem skutečně toužíte? Najděte to!
3.      Na nakupování musí být kromě peněz i nálada a dostatek času i energie. Naplánujte si ho.
4.      Pokud máte děti, neberte je sebou a využijte tento čas sám/sama pro sebe.
5.      Pokud si při výběru nikdy nejste jistí, vezměte s sebou někoho blízkého, kdo nebude netrpělivě přešlapovat na místě. Dámy, někdy partner není ta nejlepší volba, i když chceme být hezké hlavně pro něj.
6.      Vezměte si do kabinky více velikostí daného kousku a vyzkoušejte, která vám sedí nejlépe.
7.      Pokud má vybrané oblečení více barevných kombinací, které se vám líbí, vyzkoušejte je.
8.      Choďte nakupovat v něčem, co se snadno svléká a zouvá.
9.      Dělejte si během nakupování přestávky na jídlo a pití. A odpočívejte. Jinak vás to za chvíli přestane bavit.
10.  Nekupte všechno v prvním obchodě, který jste navštívila, pokud to není vaše vybraná oblíbená značka. Zkoušejte, procházejte, vybírejte a zaplaťte až při samém konci. Někdy se stane, že si nákup rozmyslíme. Někdy zjistíme, že ve vedlejším obchodě mají to tričko hezčí a levnější.
11.  Hezkého spodního prádla nikdy není dost.
12.  Skončete ve správnou chvíli.
žena a nakupování
Nakupování je radost, když skutečně víte, co chcete. Po čase je dobré si vytipovat svojí značku, která vám sedí. Pokud by se vám nechtělo v obchodech strávit tolik času, samozřejmě můžete nakupovat i na internetu, ale hrozí, že vám vybrané oblečení nebude sedět. Nesnažte se nákupy uspěchat. A nesnažte se koupit všechno. Zaplácnete si skříň oblečením, které tam nepatří a zaberete tak místo kouskům, které definitivně potřebujete!

3.9/5 - (15 votes)